2012-05-26 Świadek koronny Masa ujawnia

Policja rozbiła starą gangsterkę, ale świat przestępczy się odradza – ostrzega słynny świa- dek koronny Jarosław S. „Masa” w nowej książce Sylwestra Lat- kowskiego i Piotra Pytlakow- skiego „Biuro Tajnych Spraw. Kulisy CBŚ”. Masa uważa, że policja nie jest przygotowana do walki z przestępczością.

Jarosław S., którego zeznania umożliwiły rozbicie zarządu gangu pruszkowskiego, ujawnia w książce nowe, nieznane fakty: „Po śmierci Pershinga była taka sytuacja, że starzy pruszkowscy zaczęli na mnie polować, a ja się ukrywałem. Skontaktował się ze mną Paweł P., człowiek z gru- py tzw. Zapaśników z Piaseczna i okolic, pracowali kiedyś dla mnie. On był serdecznym kumplem Pancernika (Mieczysław Z., były oficer formacji antyterrorystycznej poli-cji, zaginął w 1999 r. podczas nurkowania w Egipcie, po po- wrocie do kraju miał zeznawać w sprawie zabójstwa gen. Papa-ły). Zaproponował, że za 50 tys. dolarów od głowy odstrzelą cały zarząd gangu pruszkowskiego. Powiedział, że zrobią to policjanci pracujący po godzinach w Wydziale (firmie ochroniarskiej Pancernika). Nie chciałem takiego rozwiązania, ale jemu powiedziałem, że mu- szę się zastanowić. Wtedy oświadczył, że da mi pokaz ich skuteczności, załatwią na cacy lokal, jaki Malizna zabrał kiedyś Bedziowi, to był klub Spartakus na Polu Mokotowskim. I po paru dniach dowiaduję się z mediów, że w Spartakusie wybuchła bomba, lokal się sfajczył, a w pożarze zginął dozorca. Jak zostałem potem świadkiem koronnym, złoży- łem na ten temat zeznania, ale nikt tego nie pociągnął. To dziwne, skoro zginął człowiek, a sprawcami praw- dopodobnie byli policjanci od Pan- cernika”. WT

Więcej w najnowszym tygodniku "Wprost"....>>>>>

 

 

Zobacz także

Graff: witajcie w szkole Fibaka

"Świetne jest to, że każdy, kto teraz próbuje Fibaka bronić, nieuchronnie przyczynia się do poszerzania w narodzie feministycznej świadomości. Bo jeśli w sponsoringu i stręczycielstwie nie ma nic złego, jeśli to normalka, to gdzie my żyjemy właściwie? Ano żyjemy w patriarchacie – w świecie, gdzie kobiece ciała stanowią przedmiot handlu, a ich właścicielki mają być >miłe<. Każda z nas jest potencjalnie na sprzedaż. Jest klient, jest produkt, jest transakcja – to i pośrednik się przyda. Może by to opodatkować? Niech państwo też skorzysta" - napisała w felietonie pt. "Szkoła Fibaka" w "Wysokich Obcasach" Agnieszka Graff, członkini Rady Kongresu Kobiet.

Ostatnia Wieczerza. Prapremiera w Kazimierzu, Festiwal Dwa Brzegi 2011

Ostatnia Wieczerza. Prapremiera w Kazimierzu, Festiwal Dwa Brzegi 2011

Miejsca prapremiery (03.08.11) najnowszego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego nie wybrano przypadkowo. W 2002 roku jego „Pub 700” uznano jako najlepszy polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu.

Zakład pijarowca i znanej dziennikarki

Zakład pijarowca i znanej dziennikarki

Wieczór na gali wręczenia Nagrody im. Dariusza Fikusa za dziennikarstwo najwyższej próby. Przed uroczystością krótka dyskusja o PR- i mediach. Kolejny przyczynek do historii jak upadamy. Na koniec opowiedziałem o tym, jak to znany Pijarowiec założył się ze znaną dziennikarką, że jest w stanie zamieścić “swój artykuł” w każdym tytule prasowym. Ta zaprotestowała – u niej to nie przejdzie! Upłynęło kilka tygodni i dziennikarka musiała przyznać rację Pijarowcowi.

Archiwum bloga, rok 2006 (11)

Prawdziwymi szkodnikami w mediach są aktualni agenci służb, a nie dawni, o których teraz obecnie tak głośno. Ich siła oddziaływania jest już mniejsza niż dawniej. Myślenie, że lustracja oczyści środowisko jest naiwne, jeśli nadal tolerowana

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.