2012-05-26 Świadek koronny Masa ujawnia

Policja rozbiła starą gangsterkę, ale świat przestępczy się odradza – ostrzega słynny świa- dek koronny Jarosław S. „Masa” w nowej książce Sylwestra Lat- kowskiego i Piotra Pytlakow- skiego „Biuro Tajnych Spraw. Kulisy CBŚ”. Masa uważa, że policja nie jest przygotowana do walki z przestępczością.

Jarosław S., którego zeznania umożliwiły rozbicie zarządu gangu pruszkowskiego, ujawnia w książce nowe, nieznane fakty: „Po śmierci Pershinga była taka sytuacja, że starzy pruszkowscy zaczęli na mnie polować, a ja się ukrywałem. Skontaktował się ze mną Paweł P., człowiek z gru- py tzw. Zapaśników z Piaseczna i okolic, pracowali kiedyś dla mnie. On był serdecznym kumplem Pancernika (Mieczysław Z., były oficer formacji antyterrorystycznej poli-cji, zaginął w 1999 r. podczas nurkowania w Egipcie, po po- wrocie do kraju miał zeznawać w sprawie zabójstwa gen. Papa-ły). Zaproponował, że za 50 tys. dolarów od głowy odstrzelą cały zarząd gangu pruszkowskiego. Powiedział, że zrobią to policjanci pracujący po godzinach w Wydziale (firmie ochroniarskiej Pancernika). Nie chciałem takiego rozwiązania, ale jemu powiedziałem, że mu- szę się zastanowić. Wtedy oświadczył, że da mi pokaz ich skuteczności, załatwią na cacy lokal, jaki Malizna zabrał kiedyś Bedziowi, to był klub Spartakus na Polu Mokotowskim. I po paru dniach dowiaduję się z mediów, że w Spartakusie wybuchła bomba, lokal się sfajczył, a w pożarze zginął dozorca. Jak zostałem potem świadkiem koronnym, złoży- łem na ten temat zeznania, ale nikt tego nie pociągnął. To dziwne, skoro zginął człowiek, a sprawcami praw- dopodobnie byli policjanci od Pan- cernika”. WT

Więcej w najnowszym tygodniku "Wprost"....>>>>>

 

 

Zobacz także

Romanse i skandale w tajnych służbach (WIDEO)

Romanse i skandale w tajnych służbach (WIDEO)

W ostatnich dniach głośno jest o sprawie agentów CIA i ich życiu miłosnym. W Stanach Zjednoczonych wychodzą na jaw kolejne szczegóły skandalu seksualnego z udziałem generała Davida Petraeusa. O tym czy agenci tajnych służb mogą w ogóle pozwolić sobie na chwilę miłosnego zapomnienia i oddać się we władanie miłości, rozmawiamy z Jerzym Dziewulskim byłym antyterrorystą i Sylwestrem Latkowskim, dziennikarzem.

Polacy, mamy to finansować?!

Polacy, mamy to finansować?!

Amerykański sierżant włamuje się do trzech domów w południowym Afganistanie i dokonuje
 metodycznie zabójstw co najmniej 16 cywilów, w tym dziewięcioro dzieci, 
czwórka z nich to dziewczynki poniżej sześciu lat "Boże, przebacz nam. Amerykanie, mamy to finansować?." - pyta dokumentalista, reżyser i autor książek Michael Moore.

Prezes ARiMR odpowiada

W obliczu powyższych faktów muszę stwierdzić, że jedyną intencją autorów anonimu było podważenie wiarygodności ARiMR, oczernienie jej pracowników

Krótki komentarz do dzisiejszej decyzji sądu w sprawie Papały

Dobrze, że sądy w Polsce przestają akceptować stosowanie aresztów wydobywczych, a miało to miejsce w przypadku braci J. w sprawie zabójstwa generała Marka Papały. W dniu 18 maja w programie "Fakty po Faktach" (TVN24), w rozmowie z Grzegorzem Kajdanowiczem, wspominałem o tym, cytując karygodnie uzasadnienie tymczasowego aresztowania.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.