2012-05-26 Świadek koronny Masa ujawnia

Policja rozbiła starą gangsterkę, ale świat przestępczy się odradza – ostrzega słynny świa- dek koronny Jarosław S. „Masa” w nowej książce Sylwestra Lat- kowskiego i Piotra Pytlakow- skiego „Biuro Tajnych Spraw. Kulisy CBŚ”. Masa uważa, że policja nie jest przygotowana do walki z przestępczością.

Jarosław S., którego zeznania umożliwiły rozbicie zarządu gangu pruszkowskiego, ujawnia w książce nowe, nieznane fakty: „Po śmierci Pershinga była taka sytuacja, że starzy pruszkowscy zaczęli na mnie polować, a ja się ukrywałem. Skontaktował się ze mną Paweł P., człowiek z gru- py tzw. Zapaśników z Piaseczna i okolic, pracowali kiedyś dla mnie. On był serdecznym kumplem Pancernika (Mieczysław Z., były oficer formacji antyterrorystycznej poli-cji, zaginął w 1999 r. podczas nurkowania w Egipcie, po po- wrocie do kraju miał zeznawać w sprawie zabójstwa gen. Papa-ły). Zaproponował, że za 50 tys. dolarów od głowy odstrzelą cały zarząd gangu pruszkowskiego. Powiedział, że zrobią to policjanci pracujący po godzinach w Wydziale (firmie ochroniarskiej Pancernika). Nie chciałem takiego rozwiązania, ale jemu powiedziałem, że mu- szę się zastanowić. Wtedy oświadczył, że da mi pokaz ich skuteczności, załatwią na cacy lokal, jaki Malizna zabrał kiedyś Bedziowi, to był klub Spartakus na Polu Mokotowskim. I po paru dniach dowiaduję się z mediów, że w Spartakusie wybuchła bomba, lokal się sfajczył, a w pożarze zginął dozorca. Jak zostałem potem świadkiem koronnym, złoży- łem na ten temat zeznania, ale nikt tego nie pociągnął. To dziwne, skoro zginął człowiek, a sprawcami praw- dopodobnie byli policjanci od Pan- cernika”. WT

Więcej w najnowszym tygodniku "Wprost"....>>>>>

 

 

Zobacz także

Za kulisami Ostatniej Wieczerzy. Relacja Karola Rogało (wideo)

Za kulisami Ostatniej Wieczerzy. Relacja Karola Rogało (wideo)

Bruksela. Muzeum Cinquantenaire – Królewskie Muzeum Sztuki i Historii. 8.11.2011r.

Iksowanie

Iksowanie

Właśnie X-ksuje w książce biznesmena, który dzisiaj dał duży wywiad i nie otrzymał żadnego trudnego pytania. Piotr Pytlakowski cleaner-uje inne nazwiska. Więc praca nad książką dobiega końca. Tylko nie piszcie, nie pytajcie - dlaczego cleaner-ujemy. Pytajcie o to twórców i zarządców prawa, polityków, którzy rzucili na piach całe tzw. dziennikarstwo śledcze. Może kiedyś powstanie z piachu i dostanie drugie życie, ale nikomu na tym jakoś nie zależy.

Sprawa Papały: Wniosek ekstradycyjny Edwarda Mazura

Sprawa Papały: Wniosek ekstradycyjny Edwarda Mazura

Edward Mazur nie spodziewał się, że w sprawie zabójstwa Marka Papały zostanie zatrzymany po raz drugi. W swoim domu w Glenview pod Chicago, w stanie Illinois, czuł się bezpieczny. Od roku nic się nie działo z polskim wnioskiem o aresztowanie i wszczęciem procesu ekstradycyjnego. Pięć dni przed jego sześćdziesiątymi urodzinami, 20 października 2006 roku o godzinie szóstej rano weszli do domu Mazura agenci FBI; towarzyszyli im funkcjonariusze miejscowej policji i Agencji Antynarkotykowej (DEA). Odczytali mu nakaz zatrzymania.

Łzy Szymona Hołowni

W najnowszym felietonie we Wprost, Szymon Hołownia wylewa łzy. Winien PiS, Rydzyk i... Kościół, że ITI zamyka Religia.tv, a nie nudny program i samouwielbienie celebrytów tej stacji.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.