2012-05-26 Świadek koronny Masa ujawnia

Policja rozbiła starą gangsterkę, ale świat przestępczy się odradza – ostrzega słynny świa- dek koronny Jarosław S. „Masa” w nowej książce Sylwestra Lat- kowskiego i Piotra Pytlakow- skiego „Biuro Tajnych Spraw. Kulisy CBŚ”. Masa uważa, że policja nie jest przygotowana do walki z przestępczością.

Jarosław S., którego zeznania umożliwiły rozbicie zarządu gangu pruszkowskiego, ujawnia w książce nowe, nieznane fakty: „Po śmierci Pershinga była taka sytuacja, że starzy pruszkowscy zaczęli na mnie polować, a ja się ukrywałem. Skontaktował się ze mną Paweł P., człowiek z gru- py tzw. Zapaśników z Piaseczna i okolic, pracowali kiedyś dla mnie. On był serdecznym kumplem Pancernika (Mieczysław Z., były oficer formacji antyterrorystycznej poli-cji, zaginął w 1999 r. podczas nurkowania w Egipcie, po po- wrocie do kraju miał zeznawać w sprawie zabójstwa gen. Papa-ły). Zaproponował, że za 50 tys. dolarów od głowy odstrzelą cały zarząd gangu pruszkowskiego. Powiedział, że zrobią to policjanci pracujący po godzinach w Wydziale (firmie ochroniarskiej Pancernika). Nie chciałem takiego rozwiązania, ale jemu powiedziałem, że mu- szę się zastanowić. Wtedy oświadczył, że da mi pokaz ich skuteczności, załatwią na cacy lokal, jaki Malizna zabrał kiedyś Bedziowi, to był klub Spartakus na Polu Mokotowskim. I po paru dniach dowiaduję się z mediów, że w Spartakusie wybuchła bomba, lokal się sfajczył, a w pożarze zginął dozorca. Jak zostałem potem świadkiem koronnym, złoży- łem na ten temat zeznania, ale nikt tego nie pociągnął. To dziwne, skoro zginął człowiek, a sprawcami praw- dopodobnie byli policjanci od Pan- cernika”. WT

Więcej w najnowszym tygodniku "Wprost"....>>>>>

 

 

Zobacz także

Fakty po Faktach o sprawie gen. Papały (WIDEO)

Fakty po Faktach o sprawie gen. Papały (WIDEO)

Fakty po Faktach (TVN24) Program prowadził Grzegorz Kajdanowicz. Gośćmi byli Marek Biernacki, Sylwester Latkowski i Wojciech Brochwicz

Znowu w internecie szukają kto jest kim

Znowu w internecie szukają kto jest kim

- W KGP nigdy nie było takich zmian. Zawsze, na jakiś czas, któryś z zastępców zostawał – mówi generał policji i przyznaje, że nie zna niektórych nowych zastępców, nie wie kim oni są.

Minęła dwudziesta (Sprawa b. szefa UOP) - wideo

Minęła dwudziesta (Sprawa b. szefa UOP) - wideo

CBA zatrzymała byłego dowódcę GROM Mirosława Czempińskiego i czterech innych prominentnych przedsiębiorców.

Z wizytą u Olewnika. 22 policjantów nadal próbuje ustalić, co w tej historii jest kłamstwem, a co prawdą?

Z wizytą u Olewnika. 22 policjantów nadal próbuje ustalić, co w tej historii jest kłamstwem, a co prawdą?

W Drobinie każdy zna każdego. Wiadomo, kto z kim i kiedy. Kto pije i kto bije. Kto jest robotny, a kto ma dwie lewe ręce. A już rodzinę Olewników znają tu w szczególności. Największy pracodaW Drobinie każdy zna każdego. Wiadomo, kto z kim i kiedy. Kto pije i kto bije. Kto jest robotny, a kto ma dwie lewe ręce. A już rodzinę Olewników znają tu w szczególności. Największy pracodawca w powiecie. Największy płatnik podatków. Najhojniejszy sponsor i darczyńca. Kiedy pojawia się nieznany samochód, obce osoby, natychmiast budzą zainteresowanie.wca w powiecie. Największy płatnik podatków. Najhojniejszy sponsor i darczyńca. Kiedy pojawia się nieznany samochód, obce osoby, natychmiast budzą zainteresowanie.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.