2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

Drugi obieg

Drugi obieg

Niedawni ulubieńcy telewizji (jakże im wówczas woda sodowa uderzała do głowy), po kolejnej politycznej zmianie w telewizji, ze zdziwieniem stwierdzili, że nikt nie chce zamawiać i pokazywać ich filmów. Więc uznali, że nastał czas PRL-u, gdzie każdy nie wyemitowany w telewizji lub nie pokazany w kinie film nazywany był "półkownikiem".
Nie ważna jest ich wartość.
Oczywiście, jeśli jest mowa o cenzurze, która rzeczywiście czasami pojawia się w mediach, dotyczy wyłącznie ich dzieł.

Promocja Polski? Wszyscy myśleli, że to reklama frytek.

Promocja Polski? Wszyscy myśleli, że to reklama frytek.

W „Dużym Formacie“ (Gazeta Wyborcza) z Maciejem Świeszewskim, bohaterem filmu "Ostatnia Wieczerza" rozmawiają Dorota Karaś i Magdalena Grzebałkowska. Co jest w sztuce McDonaldem?

Kolejny idiota według Niesiołowskiego

Kolejny idiota według Niesiołowskiego

Kolejny idiota według Niesiołowskiego nie zgadzający się na ACTA - Mieczysław Maruszkiewicz. Tak uzasadnia dla dziennika.pl: "Złożyłem na ręce Pana Ministra Michała Boniego rezygnację z funkcji Przewodniczącego Rady oraz członkostwa w tej Radzie. Rezygnacja jest reakcją na podpisanie przez Pana Premiera Rządu RP upoważnienie dla polskiej ambasador w Japonii do przyjęcia umowy ACTA oraz podpisanie tej umowy przez Panią Ambasador."

Sms do posła Tomaszewskiego

Janek, zamierzasz teraz poprzez prokuraturę sprawdzać ludziom matury? Od kiedy kochasz tak policyjne państwo?

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.