2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

Panie ministrze, mamy problem...maile nie działają

Panie ministrze, mamy problem...maile nie działają

Co za kraj! Co za bardak! Oto jak przygotowana jest Polska na sytuacje kryzysowe. Centrum Operacyjnego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Rozmowa z ministrem Radosławem Sikorskim (10 kwietnia 2010): Panie Ministrze, tylko że mamy problem. W tej chwili jest naprawa w MSZ, maile nie działają.(…)Zostaliśmy odcięci w ogóle, centrala od prądu, powikłania po pogodowej awarii.

W tej sprawie nie chodzi, by złapać króliczka, ale by go gonić.

W tej sprawie nie chodzi, by złapać króliczka, ale by go gonić.

Chwilami myślę, że komuś zależy, abym trwał w niebycie, jakby moja wiedza o NFI stanowiła dla kogoś zagrożenie. W tej sprawie nie chodzi, by złapać króliczka, ale by go gonić.

Okulary Giertycha

Zapomniałem dopisać w Zapiskach z tygodnia. Roman Giertych, by dodać sobie powagi, na rozprawach sądowych zakłada okulary. Takiego go nie znacie. :)

Rozrachunek z Zacharskim - trzecia część rozmowy z autorem powieści

Rozrachunek z Zacharskim - trzecia część rozmowy z autorem powieści "Nielegalni"

Spotkanie z Ałganowem na Majorce to kabaret. Przeciętny dziennikarz lepiej by to załatwił - vide Renata Beger. Podtytuł książki to - „wbrew regułom” - i tutaj niestety napisał prawdę.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.