2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

Do Tomka Machały

Jak słusznie zauważyła na Twitter Kataryna:"Natalia Partyka to wielki sportowiec czy niepełnosprawna tenisistka stołowa?" inteligentnie pyta na jedynce swoich czytelników portaLis" Szok! Nie wytrzymałem i napisałem do Toma Machały na Twitter: To k...wo. Wiem,że klikalność,ale… Ciesz się, że masz ręce.

Archiwum bloga, rok 2004 (3)

Na marginesie. Jaka kara jest stosowna za torturowanie człowieka? Dowództwo armii amerykańskiej ukarało naganami siedmiu oficerów armii USA, winnych znęcania się nad irackimi więźniami w podbagdadzkim więzieniu Abu Ghraib - podają agencje. Zast

I tak człowiek trafia do komiksu

I tak człowiek trafia do komiksu

Uważam Rze, nr 34/20 sierpnia 2012

Pracownicy ARiMR skarżą się do Pitery

Pracownicy ARiMR skarżą się do Pitery

W piśmie padają zarzuty, że "z Agencji wypływają setki tysięcy Euro do... jej skorumpowanych pracowników. Została stworzona wyspecjalizowana i wielopoziomowa struktura fundacji, stowarzyszeń oraz firm.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.