2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

Eryk Mistewicz założył się ze mną o skrzynkę wina i przegrał. Czekam na przesyłkę z Paryża.

Eryk Mistewicz założył się ze mną o skrzynkę wina i przegrał. Czekam na przesyłkę z Paryża.

Małgorzata Machowska na Facebook: "Włączyłam telefon i odczytałam sms-a sprzed 2 godzin." Ochrona Bastylii (tam sztab Hollandea oczekuje na wyniki) wzmocniona. Jest jasne, że Hollande wygrał" - tak to francuska policja złamała ciszę wyborczą :)"

Cieślak: Nie jestem najlepszy w kryminałach (WIDEO)

Cieślak: Nie jestem najlepszy w kryminałach (WIDEO)

Zwiastun 5 odcinka cyklu Sylwestra Latkowskiego "Granice kariery". Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play. Bronisław Cieślak w rozmowie z Sylwestrem Latkowskim, odkrywa nie znane fakty ze swego życia. Pracę rozpoczął na etacie sprzątaczki w polskim radiu. Opowiada, jak stał się gwiazdą telewizyjną, a potem filmową, wcielając się w postać porucznika Borewicza w kultowym serialu „07 zgłoś się”. Dlaczego zarejestrował się jako bezrobotny? Co go skłoniło do wyboru kariery polityka? Cieślak na kilka lat zniknął z mediów, by wrócić jako detektyw Malanowski w serialu „Malanowscy i partnerzy”, jak teraz patrzy na siebie będąc znowu na szczycie.

Dlaczego piszemy o Durczoku

Dlaczego zajęliśmy się sprawą Kamila Durczoka i jego zachowań? Nie interesuje nas, kto ma z kim romans, kto z kim sypia i czy przypina się do łóżka kajdankami. To prywatne sprawy. Jeśli jednak w grę wchodzi biały proszek i interwencje policji, zaczyna się inna rozmowa. Nie mówimy o rockmanie, tylko o człowieku, który niemal codziennie z telewizora mówi, jak żyć. Durczok kieruje zespołem „Faktów”, które oglądają miliony widzów. Rozmawia z najważniejszymi ludźmi w państwie. Ocenia i piętnuje dwulicowość, wydaje werdykty dotyczące innych osób, komentuje najważniejsze wydarzenia. Przez lata stał się autorytetem dla wielu młodych dziennikarzy. Obowiązują go nieco inne standardy niż gwiazdy rocka. Nasze środowisko, środowisko mediów, nie jest wyłączone spoza reguł. To może niektórych boleć, bo najwyraźniej poczuli się nietykalni. Wolno im więcej, bo są celebrytami, bo są lepsi, mądrzejsi, bogatsi, bardziej wpływowi? Nie ma na to naszej zgody. Od wielu tygodni prowadzimy dziennikarskie śledztwo dotyczące molestowania i mobbingu. Zabraliśmy pokaźny materiał, który będziemy sukcesywnie publikować.

Afera podsłuchowa

Afera podsłuchowa

Ktoś nielegalnie nagrał spotkania szefa MSW, prezesa Banku Centralnego, byłego ministra transportu. Taśmy są kompromitujące. Czy to zamach stanu obliczony na obalenie rządu Donalda Tuska?

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.