2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

Kaczka na odstrzał

Kaczka na odstrzał

Polska to przede wszystkim Polska lokalna, takie Świętokrzyskie, Bielsko-Bialskie, Mazurskie, a nie Warszawka. Tu też zabijają, a o sprawiedliwość jest ciężko. No bo jak wywalczyć swoje, skoro w jednej drużynie grają bandyta, prokurator i policjant? Fragment książki Sylwestra Latkowskiego „Człowiek z Lasu”. Od poniedziałku 14 kwietnia książka będzie dostępna z tygodnikiem "Wprost" za 14,90 zł.

Trwa upadek śląskiego szefostwa policji

Trwa upadek śląskiego szefostwa policji

„Było coś w rodzaju oporu ze strony tego państwa” - mówi rzecznik śląskiej policji. Więc wiemy już dlaczego wyzywano kobietę i brutalnie potraktowano. Nie miało dla policjantów znaczenia, że zatrzymany miał być mężczyzna, podejrzewany o kradzieże samochodów. Wczoraj usłyszałem, że „mieli WIARYGODNE informacje”. Tak, były bardzo WIARYGODNE! Mieszkanie wskazał pracownik osiedla. Dopiero trzecie mieszkanie, do którego trafili policjanci, to było to, którego szukali. W tym miejscu warto zapytać, gdzie podziali się policyjni wywiadowcy? Jak przygotowano się do zatrzymania „groźnego przestępcy”? Wszystko wskazuje na to, że mieliśmy do czynienia z akcją w stylu „hura, wjeżdżamy i zdejmujemy klienta”.

To ja jestem tutaj szeryfem! Pierwszy zwiastun filmu

To ja jestem tutaj szeryfem! Pierwszy zwiastun filmu "Człowiek z Lasu. Polska lokalna." (wideo)

„Człowiek z Lasu. Polska lokalna” to film dokumentalny i książka Sylwestra Latkowskiego. Reporterski zapis dokumentujący naszą polską rzeczywistość – Polskę lokalną. Jest to opowieść prawdziwa, rozgrywa się w miastach województwa świętokrzyskiego, położonych około 140 do 200 kilometrów od Warszawy, stolicy Polski.

Fajbusiewicz zaprasza na pilemieni

Fajbusiewicz zaprasza na pilemieni

Wizyta z kamerami u Michała Fajbusiewicza, który zaszył się w głuszy, gdzieś pod Bornem Sulinowem. Nagranie do „Męskich rozmów”. Po zdjęciach zaprosił na obiad do lokalu mieszczącego się w poradzieckich koszarach. Na Pielmieni. Pierożki wyszły spod rąk Ukrainki, współwłaścicielki lokalu. Kilka godzin w innym świecie i znów Warszawa.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.