2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

Wizyta na OIOM

Wieczorem wizyta na Oddziale Intensywnej Terapii Medycznej, gdzie znalazł się Michał Majewski. Trafił tam w stanie przed zawałowym. Przeszedł zabieg koronografii. Lekarz nie miał dla niego dobrych wieści, jego tętnice mają do 50 procent zwężeń. Cały dzień przespał. Musiałem go obudzić, by zamienić z nim kilka słów. Wczoraj widziałem go pełnego emocji, dzisiaj ma spadek nastroju. Pozytywna różnica taka, że wczoraj leżał nagi pod prześcieradłem, dzisiaj już w piżamie i z mniejsza ilością elektrod podłączonych do monitora. Przez chwilę pomyślałem, że też wyląduję na jego miejscu. Kwestia czasu.

Kto stoi za prowokacją przeciw sędziemu Milewskiemu?

Kto stoi za prowokacją przeciw sędziemu Milewskiemu?

Paweł Miter zdecydował się, w autoryzowanej rozmowie, opowiedzieć nam o tym, jak nagrywał prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszarda Milewskiego. Miter zasłynął tym, że otrzymał pracę w TVP powołując się na znajomość z prezydentem (mężczyzna używał skrzynki "udającej" skrzynkę e-mailową szefa prezydenckiej Kancelarii Jacka Michałowskiego). W sprawie Amber Gold pojawił się jako ten, który dostarczył fałszywą notatkę ABW Marcinowi P.

Tu nikt się nie żali

Tu nikt się nie żali

Sylwester Latkowski przygląda się znanym ludziom, którzy przeżyli załamanie kariery. Znany dokumentalista (nakręcił m.in. "Blokersów" i "Zabić Papałę") przepytuje zarówno dawne gwiazdy, które nie mogą albo nie chcą wrócić na szczyt, jak i te postaci, którym udało się podźwignąć. Wszyscy decydują się na szczerą rozmowę z Latkowskim. Nie po to, żeby się skarżyć - po prostu chcą opowiedzieć swoją historię.

Wpis funeralny

Macieja Gajka gorzko-ironiczny wpis na Facebook: "Msza za zmarłego kolegę dziennikarza, kościół środowisk twórczych przy pl. Teatralnym. Celebruje duszpasterz środowisk twórczych, ks. Niewęgłowski.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.