2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

Kamilianie

Historia zakonu i ludzi.

Męska rozmowa z Masą o kobietach mafii

Męska rozmowa z Masą o kobietach mafii

Jeden z szefów Pruszkowa był wyjątkowym sadystą. Gwałcił, lubił się znęcać. W bestialski sposób; czasami po seksie kobieta miała fizyczne okaleczenia – opowiada o kobietach mafii Jarosław Sokołowski ps. Masa, skruszony gangster mafii pruszkowskiej

Znowu zatrzymano Kaczmarka i Netzela?

Znowu zatrzymano Kaczmarka i Netzela?

Błędne informacje przesłane przez Gazeta.pl
Dzisiaj, 1 stycznia 2012, Newsletter Gazeta.pl o godzinie 01:54:49 rozesłał informacje: " Kaczmarek, Kornatowski i Netzel zatrzymani przez ABW. ABW zatrzymała po 7 rano Janusza Kaczmarka - byłego szefa MSWiA, Konrada Kornatowskiego - byłego szefa policji i Jaromira Netzla - prezesa PZU. Prokuratura zapowiada postawienie im zarzutów utrudniania śledztwa ws.akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa."

Przenieść śledztwo w sprawie Amber Gold z Trójmiasta

Jeśli się tak nie stanie, rację będzie miał jeden z naszych rozmówców, były prokurator z Gdańska, obecnie adwokat: - Nie bądźcie naiwni, służby i prokuratura nie są po to by wyjaśnić takie sprawy, ale je przykryć. Gdyby nie wy, pismacy, dawno byłoby po sprawie.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.