2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

Łzy Szymona Hołowni

W najnowszym felietonie we Wprost, Szymon Hołownia wylewa łzy. Winien PiS, Rydzyk i... Kościół, że ITI zamyka Religia.tv, a nie nudny program i samouwielbienie celebrytów tej stacji.

Tu nie chodzi o prawdę, a na czyje wyjdzie

Tu nie chodzi o prawdę, a na czyje wyjdzie

W treści rozmowy brakuje co najmniej 150 fragmentów (miejsca wykropkowane przez biegłych wielokrotnością sześciu kropek oraz miejsca nieodczytane przez biegłych z uwagi na nakładanie się wypowiedzi rozmówców); w 120 miejscach odczytany przez biegłych zapis jest niepewny (miejsca oznaczone nawiasem i znakiem zapytania); w 6 frazach niepewna jest nawet identyfikacja rozmówców.

Panie premierze, pana chroni BOR, nas nie!

Panie premierze, pana chroni BOR, nas nie!

Kiedy słyszę, że premier Donald Tusk skarży się, że „są internauci, którzy modlą się o moją śmierć”, myślę, że chce uzyskać współczucie. Pamiętajcie, że moje premierowanie to pot i krew, ryzykuję życiem. Tani efekt, wynikający z bezradności.

Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Bliskości i wyciszenia, życzę. Sylwester Latkowski

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.