2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

Sceny wycięte: Wieczerzak o PiS i sprawie PZU (wideo)

Sceny wycięte: Wieczerzak o PiS i sprawie PZU (wideo)

Premiera filmu Sylwestra Latkowskiego i Piotra Pytlakowskiego "Ścigany" w telewizji PLANETE, godz 20.45, poniedziałek 13.02.2012r. 

Smoleń: Po cholerę mają mnie tu ludzie odwiedzać. Chcę tu być sam

Smoleń: Po cholerę mają mnie tu ludzie odwiedzać. Chcę tu być sam

Dzisiejszy dzień jest dobry, bo się nie wywróciłem w drodze do ubikacji. Ale po dwóch udarach nie wrócę na scenę – mówi Bohdan Smoleń.

Archiwum bloga, rok 2006 (2)

Dwukrotnie w „Konfrontacji” poruszano sprawę zamordowanego śledztwa. Spotkało się to z atakiem Kieresa i Kleszy z IPN. Skargą złożoną na mnie do prezesa TVP Jana Dworaka. Ale moje problemy są żadnymi, przy szykanach, przyprawianiu gęby „o

Śledztwo Patykiem pisane (artykuł opublikowany we Wprost w 2010 roku)

Śledztwo Patykiem pisane (artykuł opublikowany we Wprost w 2010 roku)

Czy to przełom w śledztwie dotyczącym zabójstwa generała Marka Papały? Z analizy zespołu, który od 2008 roku robił audyt czynności policyjnych i prokuratorskich, wynika: mordercą ówczesnego szefa policji mógł być świadek koronny Igor Ł., pseudonim „Patyk” (człowiek „Pruszkowa”). I jeszcze jedno: grupy dochodzeniowe do dziś nie zrobiły nic, by sprawdzić jego faktyczny udział w sprawie. „Wprost” dotarł do policyjnej analizy, która jest druzgocąca dla specjalnej grupy dochodzeniowo- -śledczej o kryptonimie „Generał”, wyjaśniającej okoliczności śmierci szefa policji.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.