2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

"Jedziemy do Sejmu, do Pawlaka" (czyli znajomi Edwarda Mazura)

Wyjeżdżając z codziennych biesiad w willi przy ulicy Żołny, często zdarzało się tak, że Sasin mówił do Mazura: „Jedziemy do Sejmu, do Pawlaka”.

Adwokat przykrywkowiec

Roman Giertych w "Kropce nad i" stwierdził, że działał jako przykrywkowiec. Adwokat przykrywkowiec, tego nie znałem, a pisałem o agentach specjalnych działających pod przykryciem. Akcje pod przykryciem są certyfikowane. Co na to rada adwokacka?

Kameralna premiera

Kameralna premiera

I tak miałem najbardziej kameralną premierę jaką kiedykolwiek miałem. W sumie miało być elitarnie, wiec było.

Patologiczna lojalność premiera

Patologiczna lojalność premiera

Tutaj nigdy nie chodziło o dobro pacjentów. To jest zwykły biznes. Chłopcy pokazują, że to oni będą rozdzielać frukty i nikt im nie będzie bruździł, na pewno nie pismaki. Wy żyjecie tylko tydzień – usłyszałem od swego rozmówcy w dniu, kiedy tekst „Wszystkie kłamstwa Neumanna” kierowałem do druku.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.