2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

Jesteśmy pewni, że istnieją inne taśmy

Jesteśmy pewni, że istnieją inne taśmy

Jesteśmy pewni, że taśmy istnieją. Wiemy, że pewne spotkanie zostało nagrane. My to nawet potwierdziliśmy rozmawiając ze źródłami i uczestnikami spotkania. Zgadzała się nawet treść tych rozmów – wiadomo więc, że jest coś na rzeczy. A czy one zostaną opublikowane? Tego nie wiem. Obawiam się, że taśmy mogą służyć do szantażu. Zostawienie tej sprawy tak, jak to dzieję się w tej chwili może spowodować, że osoby nagrane będą szantażowane.

Przesyłka z Poznania

Przesyłka z Poznania

Przesyłka od wydawcy. Niektórzy, nie czytając książki, już ją zrecenzowali. Premiera książki 6 października.

Polscy szpiedzy Kremla

Polscy szpiedzy Kremla

Za mniej niż 100 tys. zł miał zdradzić Polskę podpułkownik z Ministerstwa Obrony Narodowej. Natomiast prawnik Stanisław S. pracował dla rosyjskiego wywiadu za darmo, z pobudek ideowych. Ujawniamy kulisy afery szpiegowskiej.

Potrójne morderstwo w Gdańsku

Potrójne morderstwo w Gdańsku

Dlaczego w Gdańsku zastrzelony został Adam K., jego partnerka i ich 14-miesięczna córka? Według informacji "Wprost", w sprawie pojawiają się tropy wiodące do polskich i rosyjskich służb specjalnych.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.