2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

Jak upada miliarder Krauze?

Jak upada miliarder Krauze?

Kiedyś liczyli się z nim prezydenci i premierzy, dziś Ryszard Krauze jest zadłużony po uszy. Jak upada miliarder? Po cichu, w samotności.

WPROST: Rozmowa o legalizacji marihuany

WPROST: Rozmowa o legalizacji marihuany

Tak, łamię prawo, bo palę. Ale jeżeli prawo stoi w sprzeczności z wolnością, to ja to prawo będę łamał - mówi w rozmowie z Sylwestrem Latkowskim Liroy. Przeczytaj zapis rozmowy, której wersja wideo była w pierwszej dziesiątce najczęściej oglądanych filmów na YouTube.

Jestem metafizykiem

Jestem metafizykiem

Na lekkim rauszu, owszem, zdarzało mi się pracować, ale nigdy nie napisałem niczego dobrego, kiedy byłem wtrąbiony - mówi w rozmowie z Sylwestrem Latkowskim pisarz Paweł Huelle, który właśnie wydał książkę „Śpiewaj ogrody”.

Śledztwo Amber Gold od środka

Śledztwo Amber Gold od środka

Ujawniamy najnowsze ustalenia ABW i prokuratury w sprawie afery Amber Gold. Wiemy, kogo ABW typuje jako tych, którzy stali za Amber Gold. W sprawie pojawiają się człowiek półświatka, biznesmen i były esbek.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.