2013-04-07 Tajemnice polskiej mafii (wideo)

Tagi: projekty, mafia

Cykl dokumentalny o polskiej mafii. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne i jakie instytucje są w nie zamieszane? Jakimi metodami działają? Czy strach, szantaż i morderstwo to podstawowe narzędzia prowadzące do osiągnięcia celu? Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play

Zobacz także

"Jedziemy do Sejmu, do Pawlaka" (czyli znajomi Edwarda Mazura)

Wyjeżdżając z codziennych biesiad w willi przy ulicy Żołny, często zdarzało się tak, że Sasin mówił do Mazura: „Jedziemy do Sejmu, do Pawlaka”.

PUB 700

Latkowski nie boi się zadawać pytań, których inni by nie zadali. Nie stroni od dotykania tematów, które dla innych są tabu. Wchodzi do toalety za bohaterem filmu, balansuje na granicy wytrzymałości widza,

Jesteśmy pewni, że istnieją inne taśmy

Jesteśmy pewni, że istnieją inne taśmy

Jesteśmy pewni, że taśmy istnieją. Wiemy, że pewne spotkanie zostało nagrane. My to nawet potwierdziliśmy rozmawiając ze źródłami i uczestnikami spotkania. Zgadzała się nawet treść tych rozmów – wiadomo więc, że jest coś na rzeczy. A czy one zostaną opublikowane? Tego nie wiem. Obawiam się, że taśmy mogą służyć do szantażu. Zostawienie tej sprawy tak, jak to dzieję się w tej chwili może spowodować, że osoby nagrane będą szantażowane.

Papier umiera

Papier umiera

Po kolegium redakcyjnym „Wprost” przerzuciłem papierowe wydanie „Newsweeka”. Papier jednak umiera. Stanie się tak jak z płytą winylową, zostanie luksusowym towarem dla garstki fanów.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.