2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Latkowski rozmawia z Chalidowem.

Latkowski rozmawia z Chalidowem. "W Rosji Czeczen musi być zawsze gotów do walki"

Pochodzi z Groznego, ale chciałby walczyć na ringu pod polską flagą. Mamed Chalidow marzy, żeby sprowadzić nad Wisłę swoich rodziców. I coraz rzadziej śnią mu się straszne obrazy wojny, którą przeżył.

Archiwum bloga, rok 2005 (8)

„Jestem żoną oficera, który wrócił z Iraku. Mam 28 lat i jestem siwa. To koszmar, Boże.” Sms drugi: „Gdzie się kończy logiga tam się zaczyna wojsko.”

Jak to było ze sprawą Nowaka

Jak to było ze sprawą Nowaka

Sławomir Nowak w procesie karnym został uznany przez sąd za winnego złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego. Sędzia, ogłaszając uzasadnienie wyroku, wspomniała, że sprawa zaczęła się od mediów i media ją skończyły.

Latkowski i Majewski: Nie damy się zastraszyć

Latkowski i Majewski: Nie damy się zastraszyć

Zapowiedzi pana Olecha odczytuję jako próbę zastraszenia reporterów, którzy weszli głębiej w dziennikarskie śledztwo dotyczące afery Amber Gold. Taktyka ta nie przyniesie skutku, ponieważ nadal się tą sprawą interesujemy i planujemy kolejne publikacje" - oświadczył dziennikarz Wprost Michał Majewski. Dziennikarze "Wprost" Sylwester Latkowski oraz Michał Majewski zostali pozwani przez Mariusa Olecha, biznesmena z Trójmiasta.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.