2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Archiwum bloga, rok 2004 (6)

Właśnie przeczytałam plik wydruków internetowych, wywiady, czaty etc, m.in o 'Blokersach'. I o najnowszym filmie, i tyle tam rzeczy bliskich mojej najnowszej powieści, chyba dla wszystkich niecenzuralnej (poprawczak, tortury, dilerka, lesbijstwo), ż

 Lioness: Hidden Treasures

Lioness: Hidden Treasures

Dziennik: poniedziałek, 5 grudnia

Polskim hiphopem rządzą karykatury młodych - rozmowa z Arkadiuszem Delisiem

Polskim hiphopem rządzą karykatury młodych - rozmowa z Arkadiuszem Delisiem

Hiphopem rządzą nie młodzi, ale podstarzali już niestety, ci sami raperzy, co ponad 10 lat temu. Są coraz starsi, grubsi i mało autentyczni. Zaczynają przypominać karykatury siebie samych.

Psychoterapia Myslovitz - rozmowa z Leszkiem Gnoińskim

Psychoterapia Myslovitz - rozmowa z Leszkiem Gnoińskim

W pewnym momencie okazało się, że to między nimi jest konflikt i to bardzo poważny.Nawet miałem chwile załamania, kiedy myślałem, że książki nie dokończę. Zrobiłem jednak rzecz najsensowniejszą - nie wziąłem żadnej ze stron, oddałem im głos. Pokazuję go z punktu widzenia neutralnego obserwatora czy - jak to potem usłyszałem - psychoterapeuty, który wysłuchuje stron i stara się wszystko przedstawić w miarę prawdziwie.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.