2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Naga prawda o tym, jak konsultuje się u nas projekty

Naga prawda o tym, jak konsultuje się u nas projekty

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji znalazło kolejnego trupa w szafie i pilnie, w niedzielę, zawiesiło na swoich stronach ogłoszenie: „Przypominamy o konsultacji stanowiska rządu w sprawie europejskiej strategii otwartego dostępu do danych“.

Twórca GROM-u nie żyje (WIDEO)

Twórca GROM-u nie żyje (WIDEO)

W sobotę, 16 czerwca, żona generała Sławomira Petelickiego znalazła ciało męża w garażu ich mieszkania. Petelicki był twórcą i pierwszym dowódcą jednostki antyterrorystycznej GROM. Wszystko wskazuje na to, że była to śmierć samobójcza, ale dziś prokuratura rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Sylwestra Latkowskiego, dziennikarza śledczego i prawnika Wojciecha Brochwicza, przyjaciela generała, byłego wiceministra spraw wewnętrznych. Czy wierzą, że generał Petelicki popełnił samobójstwo?

Tajniki pracy dziennikarza śledczego

Tajniki pracy dziennikarza śledczego

Tajemnica dziennikarska to jedna z najbardziej chronionych w polskim prawie. Jak rozpoznać informacje prawdziwe od tych fałszywych? Jak wygląda praca dziennikarza śledczego? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Sylwester Latkowski – dziennikarz śledczy, redaktor naczelny „Wprost”, oraz Michał Majewski – dziennikarz śledczy „Wprost”. Kim są informatorzy dziennikarzy śledczych? Jakie prawa mają organy ścigania, a jakie dziennikarz?

Cugowski: jestem sierotą po tej niedoszłej koalicji

Cugowski: jestem sierotą po tej niedoszłej koalicji

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.