2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Bo władza to jedność

Bo władza to jedność

“Jeżeli to nagranie jest autorstwa władz Włoszczowy (Gmina i Powiat), to jest to żenujące. Panowie chyba potracili zdrowe zmysły, że dali się wkomponować w ten show. Chyba mają coś do ukrycia, skoro w tak idiotyczny sposób chcą ośmieszyć film Latkowskiego (ponoć tonący brzytwy się chwyta). Oskara to wy za to nie dostaniecie” – napisali w Internecie.

Rozmowa z Senatorem, czyli pomówienia i anonim

Rozmowa z Senatorem, czyli pomówienia i anonim

Fragment książki Sylwestra Latkowskiego "Człowiek z Lasu. Polska lokalna" . Książka jest dostępna do końca tygodnia wraz z 16. numerem tygodnika "Wprost" za 14,90 zł. Szukajcie w salonikach prasowych. W przypadku problemów z zakupem książki, można złożyć zamówienie pod adresem: zamowienia@pmpg.pl

Cieślak: Nie jestem najlepszy w kryminałach (WIDEO)

Cieślak: Nie jestem najlepszy w kryminałach (WIDEO)

Zwiastun 5 odcinka cyklu Sylwestra Latkowskiego "Granice kariery". Premiera, środa, godz. 21.30, Polsat Play. Bronisław Cieślak w rozmowie z Sylwestrem Latkowskim, odkrywa nie znane fakty ze swego życia. Pracę rozpoczął na etacie sprzątaczki w polskim radiu. Opowiada, jak stał się gwiazdą telewizyjną, a potem filmową, wcielając się w postać porucznika Borewicza w kultowym serialu „07 zgłoś się”. Dlaczego zarejestrował się jako bezrobotny? Co go skłoniło do wyboru kariery polityka? Cieślak na kilka lat zniknął z mediów, by wrócić jako detektyw Malanowski w serialu „Malanowscy i partnerzy”, jak teraz patrzy na siebie będąc znowu na szczycie.

Potrzebujesz interwencji?

Celem jest upominanie się o ludzi, sprawy, które od lat zawisły w próżni lub wymagają zauważenia ze względu na dziejącą się krzywdę. Jeśli potrzebujesz wsparcia, dziennikarskiej interwencji opisz swój problem i prześlij

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.