2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Krótki komentarz dla Press wystąpienia Tomasza Wróblewskiego

W wystąpieniu Tomasza Wróblewskiego znajduję szereg cennych opinii dotyczących polskiego dziennikarstwa, choć bardzo nie podobają mi się ataki personalne na niektórych dziennikarzy. Myślę, że nie powinien wymieniać ich z nazwiska. Generalnie uważam, że były naczelny „Rzeczpospolitej” padł ofiarą decyzji polskich wydawców, którzy zrezygnowali z dziennikarstwa śledczego.

Za kulisami procesu Sawickiej

Za kulisami procesu Sawickiej

W czasie pierwszego dnia procesu Beaty Sawickiej i burmistrza Helu Mirosława Wądołowskiego doszło miedzy nimi do wymownej sceny. Opisałem ją z Piotrem Pytlakowskimi w książce "Przykrywkowcy. Agent Tomasz i inni" (Świat Książki, 2010)

Sprawa Lazarowicza - fragment stenogramu rozprawy ekstradycyjnej

Sprawa Lazarowicza - fragment stenogramu rozprawy ekstradycyjnej

Nie będę Jurandem ze Spychowa, który pozwoli sobie wykolić oczy, obciąć język. Miałem pójść do polskiego aresztu i siedzieć bez wyroku przez wiele lat?

Błękitne imperium

Gazprom ogłosił, że planuje budowę przez Polskę drugiej nitki gazociągu jamalskiego. Polski rząd zapewnia, że nic na ten temat nie wie. Sensacja? Nie. Tak działa superministerstwo spraw zagranicznych Rosji.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.