2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Prokurator raz dobry raz zły

Prokurator raz dobry raz zły

W stołówce Prokuratury Okręgowej w Łodzi czytam o niszczeniu Krzysztofa Piesiewicza. Jedynka Gazety Wyborczej jest bezlitosna w ocenie. Miał to robić prokurator Józef Gacek z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. Poznałem metody jego działania na własnej skórze. To on dowodził akcją prokuratorów i funkcjonariuszy ABW w redakcji „Wprost”.

Zapiski brukselskie - wersja pełna

Zapiski brukselskie - wersja pełna

Obawiamy się wypowiedzieć słowo sukces, bo po amerykańsku by zabrzmiało, a my Polacy, ciągle jakoś tak jesteśmy zduszeni w sobie. Ostatnia Wieczerza w Brukseli była sukcesem.

Czwartkowa ściana płaczu

Czwartkowa ściana płaczu

Czwartkowa "ściana płaczu". 26 stron o WSI i Aneksie Antoniego Macierewicza. I znów będą pytania: Po której stronie stanął Wprost?

Sprawa CAM Media. Dziennikarze "Wprost" działali rzetelnie

Warszawska prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa z zawiadomienia członków spółki CAM Media w związku z publikacjami w tygodniku "Wprost" autorstwa Sylwestra Latkowskiego, Michała Majewskiego i Cezarego Bielakowskiego.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.