2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Skarżysko jest jak włoska mafia

Skarżysko jest jak włoska mafia

Ostatnio reżyser i dziennikarz udzielił wywiadu skarżyskiej telewizji Dami. Zdradza w nim nieco kulis swej książki i filmu. Jak mówi, jednym z bohaterów będzie Michał Domaradzki, były zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Kielcach, a obecnie zastępca komendanta stołecznego.

Męska rozmowa z Fajbusiewiczem (galeria zdjęć)

Męska rozmowa z Fajbusiewiczem (galeria zdjęć)

Michał Fajbusiewicz, autor programów „997”, „Fajbusiewicz na tropie”, na rozmowę z Sylwestrem Latkowskim umó- wił się w okolicach Bornego Sulinowa. Poprosił, by nie podawać, gdzie dokładnie mieści się jego nowy dom. Dlaczego? Czy ma już dosyć świata zbrodni? „Męskie rozmowy”, Polsat Play, środa 21.30,

Narracja

Narracja

Jeśli jest Pan zainteresowany pogłębieniem swej wiedzy w powyższej materii, proszę o kontakt

Fajbusiewicz zaprasza na pilemieni

Fajbusiewicz zaprasza na pilemieni

Wizyta z kamerami u Michała Fajbusiewicza, który zaszył się w głuszy, gdzieś pod Bornem Sulinowem. Nagranie do „Męskich rozmów”. Po zdjęciach zaprosił na obiad do lokalu mieszczącego się w poradzieckich koszarach. Na Pielmieni. Pierożki wyszły spod rąk Ukrainki, współwłaścicielki lokalu. Kilka godzin w innym świecie i znów Warszawa.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.