2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Nic dwa razy

Nic dwa razy się nie zdarzy. I nie zdarzy. Cytat z wiersza Wisławy Szymborskiej.

Białoszewski, CBŚ, Kiwanuka i Kinny w przerwie pisania

Białoszewski, CBŚ, Kiwanuka i Kinny w przerwie pisania "Człowieka z Lasu".

Znowu zanurzony w tekście książki „Człowiek z Lasu. Polska Lokalna.” Bliżej końca, mam nadzieję.

Psychoterapia Myslovitz - rozmowa z Leszkiem Gnoińskim

Psychoterapia Myslovitz - rozmowa z Leszkiem Gnoińskim

W pewnym momencie okazało się, że to między nimi jest konflikt i to bardzo poważny.Nawet miałem chwile załamania, kiedy myślałem, że książki nie dokończę. Zrobiłem jednak rzecz najsensowniejszą - nie wziąłem żadnej ze stron, oddałem im głos. Pokazuję go z punktu widzenia neutralnego obserwatora czy - jak to potem usłyszałem - psychoterapeuty, który wysłuchuje stron i stara się wszystko przedstawić w miarę prawdziwie.

Wpis funeralny

Macieja Gajka gorzko-ironiczny wpis na Facebook: "Msza za zmarłego kolegę dziennikarza, kościół środowisk twórczych przy pl. Teatralnym. Celebruje duszpasterz środowisk twórczych, ks. Niewęgłowski.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.