2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Feministki i dzieci

Agnieszka Graff: Na feministyczne spotkania nie przychodzi się z dwulatkiem. Ani nawet z pięciolatkiem. A ja nie mam go z kim zostawić.(...) Otóż mam poczucie, że w polskim feminizmie temat macierzyństwa budzi opór i zniecierpliwienie. (...) Zaledwie parę lat wcześniej polski ruch kobiecy dostrzegł w ogóle obecność matek w swoim gronie. (z książki "Matka feministka")

To państwo polskie, jego bezradność, promuje Krzysztofa Rutkowskiego. Gdzie jest Seremet i Cichocki?

To państwo polskie, jego bezradność, promuje Krzysztofa Rutkowskiego. Gdzie jest Seremet i Cichocki?

Przed chwilą rozmawiałem z Krzysztofem Rutkowskim. Myślałem, że nic już mnie nie zaskoczy. Jutro o godzinie 18 ma odbyć się kolejna konferencja z udziałem rodziców Magdy. Nie wierzę, że media tego nie wiedzą. Ustawka? Rutkowski zapewniał mnie, że jeśli matka Magdy zabiła, to on ją rozjedzie i pierwszy zatrzyma, a nie policja. Czy Polska to państwo prawa? A może jesteśmy bananową republiką?

To nadal są bandyci

To nadal są bandyci

Świadek koronny Jarosław S., ps. Masa, w rozmowie ze mną stwierdził, że gdy tylko zaczynał mówić o „prawdziwej mafii, a nie trzepakowej, którą my byliśmy”, nie chciano go słuchać. Herszman, mało znana publicznie postać, słysząc o „Słowiku”, „Pershingu”, „Parasolu”, „Bolu” i „Masie”, uśmiechał się dobrotliwie i mówił: - To były doły, nazywali mnie wujek.

Zdjęcia z planu i spoza, filmu

Zdjęcia z planu i spoza, filmu "Ścigany"

Zdjęcia z planu i spoza niego, filmu Sylwestra Latkowskiego i Piotra Pytlakowskiego "Ścigany" Premiera filmu w telewizji Planete, poniedziałek, 13.02.2012, godz. 20.45

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.