2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Ostatnia Wieczerza w Zachęcie (wideo)

Ostatnia Wieczerza w Zachęcie (wideo)

Warszawska premiera filmu "Ostatnia Wieczerza" w Zachęcie.

Wszystko spalili w jedną noc! Drugi zwiastun filmu

Wszystko spalili w jedną noc! Drugi zwiastun filmu "Człowieka z Lasu. Polska Lokalna" (wideo)

Drugi zwiastun filmu Sylwestra Latkowskiego "Człowiek z Lasu. Polska lokalna." Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski, zdjęcia: Piotr Piesiak, dźwięk: Michał Leśniewski, muzyka: Piotr Krakowski. Realizacja zwiastuna: Marcin Dziel.

Sprawdź, czy nie jeździ za tobą CBA (lista samochodów) (2)

CBA ujawnia swoją flotę samochodową, w tym marki pojazdów służące do inwigilacji (obserwacji) oraz samochody agentów pod przykryciem.

To nadal są bandyci

To nadal są bandyci

Świadek koronny Jarosław S., ps. Masa, w rozmowie ze mną stwierdził, że gdy tylko zaczynał mówić o „prawdziwej mafii, a nie trzepakowej, którą my byliśmy”, nie chciano go słuchać. Herszman, mało znana publicznie postać, słysząc o „Słowiku”, „Pershingu”, „Parasolu”, „Bolu” i „Masie”, uśmiechał się dobrotliwie i mówił: - To były doły, nazywali mnie wujek.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.