2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Śmierć za trzysta tysięcy (Sprawa Olewnika)

Książka Latkowskiego i Pytlakowskiego powinna być lekturą obowiązkową dla sejmowych śledczych.

Wyrzucili dziennikarza na bruk za bloga

Czas zakneblować sobie usta i zamknąć bloga, konto na Twitter i Facebook. Należeć będziemy tylko do redakcji. Nie będziemy myśleć inaczej, jak jej szefostwo, wydawca, właściciele. Koniecznie należy także nosić logo redakcji 24 godziny na dobę.

Mistewicz o wyższości Twittera nad Facebook

Mistewicz o wyższości Twittera nad Facebook

Coraz więcej osób na Facebooku ma swoje konto, i jeśli jest ono aktywne, to najwyżej wrzuca tam treści nie mając najmniejszej ochoty na śledzenie wpisów innych osób.

Przegrzewacie temat

Media wybrały na temat dnia spotkanie w areszcie Bartka z żoną, wiadomo, wg. nich poruszanie poważnych spraw obniża oglądalność i poczytność, wolą śledzić kroki Bartka, dlatego Pudelek wkroczył do akcji i ośmiesza poważne media, zamiast rodziną z Sosnowca zajmuje się sprawą ACTA, o której zapomniano. Do pogrzebu Madzi wielu widzów i czytelników nie wytrzyma, przegrzewanie tematu też ma swoje granice panowie wydawcy.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.