2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Śledztwo Papały - 7 grzechów głównych

Śledztwo Papały - 7 grzechów głównych

Sprawa Papały pruła się już od samego początku. Na miejscu zbrodni bezpośrednio po zdarzeniu nie wykonano wielu ekspertyz kryminalistycznych. Nie zabezpieczono i nie zbadano dokładnie „ciała obcego”, znajdującego się na twarzy generała. Papała miał na twarzy widoczne zadrapania (pięć). „Skoro na twarzy ujawniono drobiny niepochodzące z wystrzału, to nasuwa się pytanie, czym one są i skąd pochodzą? Należałby przyjąć, że powstały one w trakcie zdarzenia, w wyniku którego poniósł on śmierć”

Mamy drugą Irlandię w Irlandii

Ze spisu powszechnego w Irlandii wynika, że język polski stał się tam drugim najpopularniejszym językiem, po angielskim i przed irlandzkim. (Za Krzysztofem Bosakiem na Twitter)

Sprawa Migacza. Walczą o wolność gospodarczą

Sprawa Migacza. Walczą o wolność gospodarczą

Sprawa Henryka Migacza i jego firmy Strunobet jest jednym z wątków książki i filmu „Człowiek z Lasu. Polska lokalna”.

Psychuszki wracają

Wkrótce kilkudziesięciu morderców i gwałcicieli znajdzie się na wolności. Przed laty zostali skazani na karę śmierci, ale na mocy amnestii z 1989 r. uniknęli stryczka. W takim medialnym klimacie strachu politycy postanowili coś z tym fantem zrobić. Uradzili, by umieścić ich do końca życia w zakładach psychiatrycznych.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.