2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

 Komendancie Działo, nie strzelaj do dziennikarzy, zajmij się właściwym nadzorem swego garnizonu!

Komendancie Działo, nie strzelaj do dziennikarzy, zajmij się właściwym nadzorem swego garnizonu!

Przecieram oczy ze zdumienia czytając komunikat komendy wojewódzkiej policji w Katowicach. Komendant Dariusz Działo chce ścigać redaktora naczelnego „Super Expressu” Sławomira Jastrzębowskiego, za ostry, ironiczny komentarz, w którym odniósł się do pomyłkowego i brutalnego wejścia funkcjonariuszy śląskiej policji do mieszkania w Katowicach. Komendant Działo ujawnia, że składa do Prokuratury Okręgowej w Katowicach zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa znieważenia wszystkich śląskich policjantów.

Czasami mam już dość - rozmowa dla Press

Czasami mam już dość - rozmowa dla Press

Nie spodziewałem się przede wszystkim tego, że część dziennikarzy nie rozumie, jaką rolę pełnią media. My nie jesteśmy od cenzurowania tego, co podamy opinii publicznej, zachowywania zdobytych informacji dla siebie, dywagowania nad nimi. Jesteśmy od przekazywania informacji opinii publicznej bez względu na konsekwencje. Zagraniczne redakcje to dostrzegły i też informowały, co jest na taśmach. Dzięki nim poznaliśmy nieznaną twarz polskiej polityki i polityków.

Stres Michała Koterskiego

Stres Michała Koterskiego

Potrafiłem nie przyjść na wywiad lub nawet na nagranie. Tak zżerał mnie stres - mówi Sylwestrowi Latkowskiemu Michał Koterski.

Minister Nowak ponad prawem

Minister Nowak ponad prawem

Sławomir Nowak kocha luksus i mija się z prawdą. Przeciętnego Jana Kowalskiego już dawno by ścigał przynajmniej urząd skarbowy.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.