2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Pytania jednej z zagranicznych agencji prasowych

Czy fakt, ze Wprost weszlo w posiadanei tych tasm jest w jakikolwiek sposob zwiazany z niedawnym wywiadem Redaktora Naczelnego, P. Sylwestra Latkowskiego z Panami Aleksandrem Makowskim i Vincentem Viktorem Severskim?

Masa o kobietach mafii (wideo)

Masa o kobietach mafii (wideo)

Świadek koronny Jarosław Sokołowski "Masa" to jedna z ważniejszych postaci gangu Pruszkowskiego. To dzięki niemu rozbito jeden z ważniejszych gangów polskiej mafii. "Masa" do dzisiaj jest chroniony, ze względu na jego bezpieczeństwo nie podajemy miejsca, gdzie doszło do spotkania z Sylwestrem Latkowskim. Rozmowa z "Masą" jest wstrząsającą opowieścią o kobietach polskiej mafii.

Łazuka: Entuzjastą komuny nie byłem, ale komuna ma jednego asa

Łazuka: Entuzjastą komuny nie byłem, ale komuna ma jednego asa

Znany aktor Aleksander Dzwonkowski mawiał zawsze: „Panie, przed wojną był taki reżyser, co obsadził sztukę samymi abstynentami. Byłem na tym i widziałem. Boże, takiej tragedii nikomu nie życzę!”.

Cugowski: jestem sierotą po tej niedoszłej koalicji

Cugowski: jestem sierotą po tej niedoszłej koalicji

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.