2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Za kulisami procesu Sawickiej

Za kulisami procesu Sawickiej

W czasie pierwszego dnia procesu Beaty Sawickiej i burmistrza Helu Mirosława Wądołowskiego doszło miedzy nimi do wymownej sceny. Opisałem ją z Piotrem Pytlakowskimi w książce "Przykrywkowcy. Agent Tomasz i inni" (Świat Książki, 2010)

Rozrachunek z Zacharskim - trzecia część rozmowy z autorem powieści

Rozrachunek z Zacharskim - trzecia część rozmowy z autorem powieści "Nielegalni"

Spotkanie z Ałganowem na Majorce to kabaret. Przeciętny dziennikarz lepiej by to załatwił - vide Renata Beger. Podtytuł książki to - „wbrew regułom” - i tutaj niestety napisał prawdę.

Krótko o WOŚP

Krótko o WOŚP

Jerzy Owsiak bywa irytujący, ale jeśli nie malwersuje zebranej kasy ze zbiórek publicznych, nie wyprowadza jej dla siebie (a świadczą o tym kontrole jakie są przeprowadzane w fundacji), głosy krytyków to jedynie zawiść. Małość.

Lewe koło szefa CBA

Lewe koło szefa CBA

Próba zamachu, kradzież, chuligaństwo? Pod koniec lipca ktoś poluzował śruby w lewym przednim kole prywatnego auta szefa CBA. W weekend Wojtunik pojechał po córkę za miasto rodzinnym Renault Espace, z którego korzysta od 4 lat. Jechał wolno. W pobliżu Sochaczewa przyspieszył do 80 km/h. Wtedy coś zaczęło furkotać z przodu samochodu.

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.