2013-06-05 Fibak: zawsze wszystkich łączę

Tagi: tematy, Fibak

Informacje o tym, że znany polski tenisista zajmuje się poznawaniem ze sobą młodych dziewcząt i starszych panów krążyły od dawna. Kilkanaście dni temu do redakcji "Wprost" trafiło nagranie, które potwierdza te pogłoski. Wiedza uzyskana za pomocą prowokacji dziennikarskiej jest szokująca. Nie mniej drastyczna jest rozmowa, którą Fibak odbył później z redaktorem naczelnym "Wprost" Sylwestrem Latkowskim. W rolę dziewczyny szukającej bogatego pana wcieliła się Malina Błańska. Oto, co ustaliła.

 Więcej...>>>

Zobacz także

Znowu w internecie szukają kto jest kim

Znowu w internecie szukają kto jest kim

- W KGP nigdy nie było takich zmian. Zawsze, na jakiś czas, któryś z zastępców zostawał – mówi generał policji i przyznaje, że nie zna niektórych nowych zastępców, nie wie kim oni są.

Sprawa Amber Gold: Przyjaciel Nikosia w tle

Sprawa Amber Gold: Przyjaciel Nikosia w tle

Gdańscy śledczy badają, skąd mogły pochodzić pieniądze na start Amber Gold, kto ewentualnie mógłby w firmach państwa P. legalizować środki finansowe pochodzące z przestępstw. W planie śledztwa jest ciekawy trop. Pojawia się nazwisko biznesmena z bogatą przeszłością Mariusa O.

Sprawa prokuratora Mikołaja Przybyła

Sprawa prokuratora Mikołaja Przybyła

Ta sprawa ma kilka warstw, odkrycie każdej z nich nie jest ciekawe. Dla nikogo.

Archiwum bloga, rok 2004 (1)

Pisząc zawsze coś spłaszczamy. Być może, dlatego tak polubiłem rzeczywistość obrazu. Ale to w pisaniu odnajduję więcej spokoju. Czuję przy tym, że nad słowem mam większą kontrolę niż nad tworzonym filmem, który zawsze musi uwzględniać

Polecam

NEWSLETTER

WIDEO

Polecam

WIDEO

WIDEO

copyrights: SYLWESTER LATKOWSKI, LATKOWSKI.COM

Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułów, skracania i redagowania nadsyłanych tekstów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Istnieje możliwość cytowania fragmentów tekstów wyłącznie z podaniem źródła - latkowski.com.

W przypadku większych cytatów i całych tekstów wymagana jest zgoda.